BCR TENIS PARTENER:" PERSIL GOLD" - Deva

BCR Iasi Open

Tenis: Mihaela Buzărnescu a abandonat în primul tur la BCR Iaşi Open (WTA  125)
Tenis: Mihaela Buzărnescu a abandonat în primul tur la BCR Iaşi Open (WTA 125)

Tenis: Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Ana Bogdan a câştigat turneul BCR Iaşi Open (WTA 125) | AGERPRES • Actualizează lumea.

La BCR Tenis Partener, oradenii au castigat o singura categorie

BCR Sibiu Open // Tenis Club Pamira – Buonavista Sibiu • Versailles Events

#530 #Tenis - BCR IASI OPEN: Nadia Podoroska - Ilona Georgiana Ghioroaie  6-2 6-3! Favorita s-a impus
#530 #Tenis - BCR IASI OPEN: Nadia Podoroska - Ilona Georgiana Ghioroaie 6-2 6-3! Favorita s-a impus

VIDEO Tenis: A fost deschis oficial turneul BCR Iaşi Open (GALERIE FOTO) |  AGERPRES • Actualizează lumea.
VIDEO Tenis: A fost deschis oficial turneul BCR Iaşi Open (GALERIE FOTO) | AGERPRES • Actualizează lumea.

Încurcătură în tenis cu organizarea Cupei Davis şi a BCR Open în aceeaşi  locaţie
Încurcătură în tenis cu organizarea Cupei Davis şi a BCR Open în aceeaşi locaţie

BCR Sibiu Open | BCR Sibiu Open. Cel mai important turneu de tenis masculin  din Romania.
BCR Sibiu Open | BCR Sibiu Open. Cel mai important turneu de tenis masculin din Romania.

Nicholas D. Ionel a câştigat turneul de tenis Comesad BCR Open Piteşti -  Ziarul Ancheta Online
Nicholas D. Ionel a câştigat turneul de tenis Comesad BCR Open Piteşti - Ziarul Ancheta Online

Ultimul turneu de Grand Slam pentru amatori al anului:BCR Tenis Partener  debutează la Mamaia (document)
Ultimul turneu de Grand Slam pentru amatori al anului:BCR Tenis Partener debutează la Mamaia (document)

BCR Iaşi Open: Andreea Prisăcariu şi Tamara... | News.ro

BCR Tenis Partener, Singurul Circuit De Tenis Pentru Amatori Din România |  Libertatea
BCR Tenis Partener, Singurul Circuit De Tenis Pentru Amatori Din România | Libertatea

Un tenisman american care a urcat aproape 500 de locuri în clasamentul ATP  va participa la turneul Comesad BCR Open de la Pitești - Stiri Din Arges,  stiri Pitesti, Mioveni, Stefanesti
Un tenisman american care a urcat aproape 500 de locuri în clasamentul ATP va participa la turneul Comesad BCR Open de la Pitești - Stiri Din Arges, stiri Pitesti, Mioveni, Stefanesti

Patru românce merg mai departe în optimi la BCR Iași Open. Cinci tricolore,  eliminate în turul 1 al turneului - Eurosport
Patru românce merg mai departe în optimi la BCR Iași Open. Cinci tricolore, eliminate în turul 1 al turneului - Eurosport

Se apropie startul turneului Comesad BCR Open, aflat la ediţia a 10-a -  argeşSPORT
Se apropie startul turneului Comesad BCR Open, aflat la ediţia a 10-a - argeşSPORT

Competiţie de tenis BCR Iaşi Open în municipiu! Iată cine va concura la  turneul WTA de la baza Ciric | Info Moldova - Știri regionale
Competiţie de tenis BCR Iaşi Open în municipiu! Iată cine va concura la turneul WTA de la baza Ciric | Info Moldova - Știri regionale

Ana Bogdan S-a Calificat în Finala Turneului BCR Iaşi Open. Pe Cine Va  întâlni în Ultimul Act Al Competiției | Libertatea
Ana Bogdan S-a Calificat în Finala Turneului BCR Iaşi Open. Pe Cine Va întâlni în Ultimul Act Al Competiției | Libertatea