Unmanned Mult In progres clasament grupe handbal feminin Păpușă de pluș Opoziţie liniar

România - Chile 44-19, la CM de handbal feminin. Antrenament cu public  pentru „tricolore” la debut - Fanatik.ro
România - Chile 44-19, la CM de handbal feminin. Antrenament cu public pentru „tricolore” la debut - Fanatik.ro

Federatia Romana de Handbal

Handbal (f): A doua victorie pentru România în preliminariile pentru EURO  2024 - HotNews.ro
Handbal (f): A doua victorie pentru România în preliminariile pentru EURO 2024 - HotNews.ro

Grupa României la Campionatul Mondial de handbal feminin: Rezultate,  clasament și program - spotmedia.ro
Grupa României la Campionatul Mondial de handbal feminin: Rezultate, clasament și program - spotmedia.ro

Handbal feminin Romania - Meciuri - Clasament - Program Liga Nationala de  handbal
Handbal feminin Romania - Meciuri - Clasament - Program Liga Nationala de handbal

Video | Rapid - Ferencvaros 20-23. Final cu gust amar! Giuleștencele mai  trec de grupele Champions League doar printr-o minune
Video | Rapid - Ferencvaros 20-23. Final cu gust amar! Giuleștencele mai trec de grupele Champions League doar printr-o minune

CSM București, eșec cu Brest în Liga Campionilor la handbal feminin

Romania
Romania

Rapid, de neoprit în Liga Campionilor! Victorie la scor în Norvegia și  șanse uriașe la accederea în sferturile de finală - Playsport
Rapid, de neoprit în Liga Campionilor! Victorie la scor în Norvegia și șanse uriașe la accederea în sferturile de finală - Playsport

Rezultate şi clasament Liga Campionilor la handbal. CSM Bucureşti şi  Vâlcea, pe loc de sferturi
Rezultate şi clasament Liga Campionilor la handbal. CSM Bucureşti şi Vâlcea, pe loc de sferturi

Euro handbal U-19. România a luat bronzul. Ungaria, campioană a treia oară  - Fanatik.ro
Euro handbal U-19. România a luat bronzul. Ungaria, campioană a treia oară - Fanatik.ro

Video | Campionatul Mondial de Handbal din Japonia. Programul de AZI al  transmisiunilor Digi Sport. Rezultate și clasamente
Video | Campionatul Mondial de Handbal din Japonia. Programul de AZI al transmisiunilor Digi Sport. Rezultate și clasamente

Campionatul Mondial de handbal feminin: Rezultate, clasamente si program

Video | CM de handbal feminin | Viitoarea adversară a României, Suedia, a  remizat cu Norvegia. Serbia - Franța 19-22. Rezultate și clasamente
Video | CM de handbal feminin | Viitoarea adversară a României, Suedia, a remizat cu Norvegia. Serbia - Franța 19-22. Rezultate și clasamente

Rezultate și casete tehnice din ultima etapă a grupelor turneului final al  junioarelor I – Handbal Mania
Rezultate și casete tehnice din ultima etapă a grupelor turneului final al junioarelor I – Handbal Mania

Situație incredibilă în Liga Campionilor la handbal feminin, cu o săptămână  înainte de finalul fazei grupelor. „Tu știi ceva, cum se va face acest  clasament la final?”
Situație incredibilă în Liga Campionilor la handbal feminin, cu o săptămână înainte de finalul fazei grupelor. „Tu știi ceva, cum se va face acest clasament la final?”

Campionatul Mondial de handbal feminin. Danemarca, bronz după victoria cu  Suedia - Fanatik.ro
Campionatul Mondial de handbal feminin. Danemarca, bronz după victoria cu Suedia - Fanatik.ro

Video | Liga Campionilor | Krim - Rapid 25-24. Giuleștencele pierd dramatic  la Ljubljana, în ultimele secunde
Video | Liga Campionilor | Krim - Rapid 25-24. Giuleștencele pierd dramatic la Ljubljana, în ultimele secunde

Danemarca a făcut scorul Campionatului Mondial de handbal feminin

Campionatul Național Junioare 3, Seria J / CSM Târgu Jiu - CSS Petroşani  39-25 / Echipa pregătită de Andrei Enache este liderul Seriei J - CSM Târgu  Jiu
Campionatul Național Junioare 3, Seria J / CSM Târgu Jiu - CSS Petroşani 39-25 / Echipa pregătită de Andrei Enache este liderul Seriei J - CSM Târgu Jiu

Tabloul e complet » Știm cele 3 adversare ale României în grupele  principale la Campionatul Mondial + cum arată programul și noul clasament
Tabloul e complet » Știm cele 3 adversare ale României în grupele principale la Campionatul Mondial + cum arată programul și noul clasament

Campionatul Mondial De Handbal Masculin 2019 | Libertatea

Campionatul European de handbal masculin. Franța câștigă titlul după o  victorie dramatică în fața campioanei mondiale. UPDATE
Campionatul European de handbal masculin. Franța câștigă titlul după o victorie dramatică în fața campioanei mondiale. UPDATE

S-a jucat primul meci în grupa României de la Campionatul Mondial de handbal  feminin » Cum arată acum clasamentul și cum sunt influențate calculele
S-a jucat primul meci în grupa României de la Campionatul Mondial de handbal feminin » Cum arată acum clasamentul și cum sunt influențate calculele

Campionatul European de handbal feminin: Rezultate, clasamente si program