U Cluj

csm bucuresti Archives - "U" Cluj 1919

Fără Cristina Neagu, CSM București a învins U Cluj și a devenit campioana  României
Fără Cristina Neagu, CSM București a învins U Cluj și a devenit campioana României

Handbal masculin: Dinamo Bucureşti, victorie la scor cu nou-promovata ”U”  Cluj, în Liga Naţională
Handbal masculin: Dinamo Bucureşti, victorie la scor cu nou-promovata ”U” Cluj, în Liga Naţională

Luna faptelor bune" la CSM Bucureşti: accesul la... | News.ro

Tigrișorii Juniori I sunt campioni ai României! „E o mândrie să lucrezi cu  asemenea oameni”
Tigrișorii Juniori I sunt campioni ai României! „E o mândrie să lucrezi cu asemenea oameni”

Handbal feminin ǀ Campioana CSM Bucureşti, noul lider al Ligii Naţionale

CSM Bucureşti a avansat fără emoţii în ultimul act al Cupei României.  Super-meciul cu SCM Rm. Vâlcea se dispută duminică seara | Tribuna Vâlceană
CSM Bucureşti a avansat fără emoţii în ultimul act al Cupei României. Super-meciul cu SCM Rm. Vâlcea se dispută duminică seara | Tribuna Vâlceană

CLUJ-NAPOCA - HANDBAL FEMININ - LIGA NATIONALA - U CLUJ - CSM BUCURESTI -  Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - HANDBAL FEMININ - LIGA NATIONALA - U CLUJ - CSM BUCURESTI - Inquam Photos

HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, LIGA FLORILOR (9.04.2019)  - Lead.ro
HANDBAL FEMININ:CSM BUCURESTI-UNIVERSITATEA CLUJ, LIGA FLORILOR (9.04.2019) - Lead.ro

U Cluj Handbal Feminin Oficial

CSM Bucureşti - Rapid 27-26 etapa 14 din Liga Naţională la handbal feminin.  "Tigroaicele", victorie după un final de infarct. Clasamentul în lupta la  titlu - Fanatik.ro
CSM Bucureşti - Rapid 27-26 etapa 14 din Liga Naţională la handbal feminin. "Tigroaicele", victorie după un final de infarct. Clasamentul în lupta la titlu - Fanatik.ro

Victorie superbă pentru CSM Bucureşti cu Gyor, în Liga Campionilor!  Româncele conduceau la șase goluri la pauză | Handbal | iAM SPORT
Victorie superbă pentru CSM Bucureşti cu Gyor, în Liga Campionilor! Româncele conduceau la șase goluri la pauză | Handbal | iAM SPORT

CSM București câștigă, la Cluj, Cupa României la handbal feminin.  Bucureștencele au reușit o triplă istorică – GALERIE FOTO
CSM București câștigă, la Cluj, Cupa României la handbal feminin. Bucureștencele au reușit o triplă istorică – GALERIE FOTO

CSM București este noua campioană a României la handbal feminin! Premiera  clubului din capitală, după ce a devenit o forță în Europa
CSM București este noua campioană a României la handbal feminin! Premiera clubului din capitală, după ce a devenit o forță în Europa

Victorie importantă pentru CS Universitatea Cluj în Liga Națională de  handbal masculin
Victorie importantă pentru CS Universitatea Cluj în Liga Națională de handbal masculin

Handbal (f): CSM București a ratat calificarea directă în sferturile Ligii  Campionilor - Eșec în ultimul meci din grupă - HotNews.ro
Handbal (f): CSM București a ratat calificarea directă în sferturile Ligii Campionilor - Eșec în ultimul meci din grupă - HotNews.ro

Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu IK Savehof în grupa A din Liga  Campionilor
Handbal feminin: CSM Bucureşti, victorie cu IK Savehof în grupa A din Liga Campionilor

Dinamo București a obținut o victorie impresionantă în fața echipei  nou-promovate U Cluj în Liga Națională de handbal masculin
Dinamo București a obținut o victorie impresionantă în fața echipei nou-promovate U Cluj în Liga Națională de handbal masculin

CSM Bucureşti, victorie cu ”U” Cluj şi... | News.ro

u cluj – Handbal Mania

CSM Bucuresti - 🏆 Primul tur din Cupa României Râureni se joacă în Sala  Apollo, de la ora 17:00 vs Handbal Masculin U Cluj! 🦾 Vă așteptăm alături  de noi pentru a
CSM Bucuresti - 🏆 Primul tur din Cupa României Râureni se joacă în Sala Apollo, de la ora 17:00 vs Handbal Masculin U Cluj! 🦾 Vă așteptăm alături de noi pentru a

Handbaliștii lui "U" Cluj vor debuta în noul sezon din Liga Zimbrilor pe  teren propriu, cu Steaua! -
Handbaliștii lui "U" Cluj vor debuta în noul sezon din Liga Zimbrilor pe teren propriu, cu Steaua! -