Echipa de hochei pe gheaţă CSM Galaţi îşi păstrează banca tehnică

Live Wolves Brasov VS CSM Galati 12.03.2019 @ 18:30 – Wolves Brasov

Hochei | Sport Galati

CSM Galați vs Háromszéki Ágyúsok - Game 73 - VOD • Vicket

Hochei: Steaua a învins-o din nou pe CSM Galaţi în campionat | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Hochei: Steaua a învins-o din nou pe CSM Galaţi în campionat | AGERPRES • Actualizează lumea.

Hochei Juniori Dunarea Galati | Galati

Live Stream – Wolves Brasov

Sărbătoare pe Dunăre » CSM Galaţi a cîştigat aseară în premieră titlul  naţional la hochei
Sărbătoare pe Dunăre » CSM Galaţi a cîştigat aseară în premieră titlul naţional la hochei

HOCHEI. Campionii de la Dunărea, greu de păstrat | Digi24

Bilete Corona Brașov – CSA Steaua București - 14 apr '23, ora 17:00 -  Patinoarul Olimpic - iaBilet.ro
Bilete Corona Brașov – CSA Steaua București - 14 apr '23, ora 17:00 - Patinoarul Olimpic - iaBilet.ro

HOCHEI. CSM Galați, un nou meci acasă - Viaţa Liberă Galaţi

HOCHEI. CSM Galați, la primele meciuri acasă - Viaţa Liberă Galaţi

CSM Galați, la startul campionatului 2021-2022 - Viaţa Liberă Galaţi

Federatia Romana de Hochei pe Gheata

SC Miercurea Ciuca bătăilor! Campioana en-titre se află în coada  clasamentului și în Liga Națională, și în Erste Liga | Sport.ro
SC Miercurea Ciuca bătăilor! Campioana en-titre se află în coada clasamentului și în Liga Națională, și în Erste Liga | Sport.ro

HOCHEI. CSM Dunărea, la un pas de finală | Digi24

Bilete Corona Brașov – ACSH Gheorgheni - 14 mar '23, ora 18:30 - Patinoarul  Olimpic
Bilete Corona Brașov – ACSH Gheorgheni - 14 mar '23, ora 18:30 - Patinoarul Olimpic

VIDEO ASC Corona Brașov - CSM Dunărea Galați 6-1. Meciul decisiv pentru  finală, ÎN DIRECT la Digi Sport
VIDEO ASC Corona Brașov - CSM Dunărea Galați 6-1. Meciul decisiv pentru finală, ÎN DIRECT la Digi Sport

Echipa-surpriză care este pe locul 1 în campionat, după 17-2 și 14-0 în  ultimele meciuri! | Sport.ro
Echipa-surpriză care este pe locul 1 în campionat, după 17-2 și 14-0 în ultimele meciuri! | Sport.ro

Hochei: CSM Galaţi a învins campioana SC Miercurea Ciuc | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Hochei: CSM Galaţi a învins campioana SC Miercurea Ciuc | AGERPRES • Actualizează lumea.

De vorbă cu antrenorul Cristi Munteanu, profesor de hochei pe gheaţă la  C.S.M. Dunărea Galaţi
De vorbă cu antrenorul Cristi Munteanu, profesor de hochei pe gheaţă la C.S.M. Dunărea Galaţi