Influență clamă fată eurosport 2 tenis trist metric aliaj

Punct SENZAȚIONAL reușit de Zverev în setul 2 al meciului cu Rublev de la  Turneul Campionilor
Punct SENZAȚIONAL reușit de Zverev în setul 2 al meciului cu Rublev de la Turneul Campionilor

Meciul Simonei Halep, live pe Eurosport 2 de la ora 2:00

Lovitura SENZAȚIONALĂ cu care Popyrin a câștigat setul 2 al meciului cu  Djokovic, la Australian Open
Lovitura SENZAȚIONALĂ cu care Popyrin a câștigat setul 2 al meciului cu Djokovic, la Australian Open

Simona Halep, început greoi de meci la US Open cu Daria Snigur! Punctul  superb reușit de româncă
Simona Halep, început greoi de meci la US Open cu Daria Snigur! Punctul superb reușit de româncă

Swiatek, condusă cu 4-2, 40-15 de "ucigașa de giganți", la Indian Wells. Ce  a urmat e impresionant - Eurosport
Swiatek, condusă cu 4-2, 40-15 de "ucigașa de giganți", la Indian Wells. Ce a urmat e impresionant - Eurosport

Așa a câștigat Sorana Cîrstea setul 2 al meciului cu Paolini, la Roland  Garros! Avem manșă decisivă
Așa a câștigat Sorana Cîrstea setul 2 al meciului cu Paolini, la Roland Garros! Avem manșă decisivă

WTA - Tenis știri și rezultate - Eurosport

Novak Djokovic revine pe micul ecran! Programul transmisiunilor Eurosport  miercuri, 1 aprilie - Eurosport
Novak Djokovic revine pe micul ecran! Programul transmisiunilor Eurosport miercuri, 1 aprilie - Eurosport

🎾🇪🇸EN DIRECTO: Sigue el partido de Nadal ante Goffin en Eurosport 2 y  Eurosport Player - Eurosport
🎾🇪🇸EN DIRECTO: Sigue el partido de Nadal ante Goffin en Eurosport 2 y Eurosport Player - Eurosport

Tenis știri - videouri de top și rezultate - Eurosport

Adelaide International 2 - Tenis știri și rezultate - Eurosport

BNP Paribas Open Indian Wells ATP | Querrey a revenit spectaculos și l-a  învins pe Griekspoor
BNP Paribas Open Indian Wells ATP | Querrey a revenit spectaculos și l-a învins pe Griekspoor

Eurosport 2 va difuza şi publicitate românească

Australian Open 2020 | Turneul de la Melbourne continuă la Eurosport!  Programul zilei 6 - Eurosport
Australian Open 2020 | Turneul de la Melbourne continuă la Eurosport! Programul zilei 6 - Eurosport

FRECVENȚE NOI EUROSPORT 2 – CANAL DEDICAT TRANSMISIUNII TURNEULUI DE TENIS  WIMBLEDON – Satelit Romania
FRECVENȚE NOI EUROSPORT 2 – CANAL DEDICAT TRANSMISIUNII TURNEULUI DE TENIS WIMBLEDON – Satelit Romania

TENIS Eurosport 2 (HD) 28.09.2023 21:00 | 📺 program-tv.net

Punct excelent câștigat de Griekspoor, în decisivul jocului cu Djokovic, în  optimi, la Paris
Punct excelent câștigat de Griekspoor, în decisivul jocului cu Djokovic, în optimi, la Paris

O jucătoare de 34 de ani a intrat în istoria WTA, fără să fi jucat măcar un  tur 3 la un Grand Slam - Eurosport
O jucătoare de 34 de ani a intrat în istoria WTA, fără să fi jucat măcar un tur 3 la un Grand Slam - Eurosport

Wimbledon 2022 - Tenis știri & rezultate - Eurosport

Franța s-a calificat în semifinalele United Cup! Partida cu Norvegia s-a  decis la dublu mixt - Eurosport
Franța s-a calificat în semifinalele United Cup! Partida cu Norvegia s-a decis la dublu mixt - Eurosport

Simona Halep a legat două puncte de excepție și a stârnit aplauze intense  din partea publicului
Simona Halep a legat două puncte de excepție și a stârnit aplauze intense din partea publicului

Sorana Cîrstea a câștigat primul set al meciului cu Belinda Bencic, din  turul 2 al US Open! Punctul final
Sorana Cîrstea a câștigat primul set al meciului cu Belinda Bencic, din turul 2 al US Open! Punctul final

Monte Carlo optimi: Medvedev - Zverev e meciul zilei. Rivalitatea specială  dintre cei doi - Eurosport
Monte Carlo optimi: Medvedev - Zverev e meciul zilei. Rivalitatea specială dintre cei doi - Eurosport

Simona Halep e pe val la US Open! Game câștigat la 0 în setul 2 al meciului  cu Daria Snigur
Simona Halep e pe val la US Open! Game câștigat la 0 în setul 2 al meciului cu Daria Snigur