Enumera crawl Familia regală finala tenis melbourne nod lăţime Renaştere

Tenis: Arina Sabalenka şi Coco Gauff, calificate în optimile de finală la  Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Arina Sabalenka şi Coco Gauff, calificate în optimile de finală la Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Daniil Medvedev, învingător INCREDIBIL în duelul nervilor cu Alexander  Zverev! » După 4 ore și 18 minute, rusul și-a luat biletul pentru a treia  finală la Melbourne
Daniil Medvedev, învingător INCREDIBIL în duelul nervilor cu Alexander Zverev! » După 4 ore și 18 minute, rusul și-a luat biletul pentru a treia finală la Melbourne

Avem o nouă campionă la Melbourne! Cine a câștigat finala feminină la  Australian Open
Avem o nouă campionă la Melbourne! Cine a câștigat finala feminină la Australian Open

Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Halep e în finală la Melbourne Summet  Set 1
Simona Halep - Qinwen Zheng 6-3, 6-2. Halep e în finală la Melbourne Summet Set 1

Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Veronika Kudermetova, finala  turneului WTA de la Melbourne - HotNews.ro
Când va avea loc meciul Simonei Halep cu Veronika Kudermetova, finala turneului WTA de la Melbourne - HotNews.ro

Simona Halep va juca finala turneului Melbourne Summer Set 1

Novak Djokovic, campion la Australian Open pentru a 10-a oară! Sârbul a  câștigat clar finala cu Stefanos Tsitsipas - Eurosport
Novak Djokovic, campion la Australian Open pentru a 10-a oară! Sârbul a câștigat clar finala cu Stefanos Tsitsipas - Eurosport

Cine Televizează Finala Dintre Halep și Wozniacki, De La Australian Open  2018. Eurosport Dă Meciul și La Mall | Libertatea
Cine Televizează Finala Dintre Halep și Wozniacki, De La Australian Open 2018. Eurosport Dă Meciul și La Mall | Libertatea

A comis-o” din nou: Sabalenka, „regină” în Australia pentru al doilea an la  rând | Sport.ro
A comis-o” din nou: Sabalenka, „regină” în Australia pentru al doilea an la rând | Sport.ro

Simona Halep a câștigat finala de la Melbourne. Al 23-lea titlu din cariera  sa
Simona Halep a câștigat finala de la Melbourne. Al 23-lea titlu din cariera sa

Australian Open 2022 | Simona Halep şi-a aflat adversara din optimile de  finală. Meci nebun în turul 3 de la Melbourne - Antena Sport
Australian Open 2022 | Simona Halep şi-a aflat adversara din optimile de finală. Meci nebun în turul 3 de la Melbourne - Antena Sport

Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne  Summer Set 1
Simona Halep - Veronika Kudermetova! La ce oră se joacă finala Melbourne Summer Set 1

Finală de poveste la Australian Open. Cine e noul ”rege” de la Melbourne,  revenind formidabil de
Finală de poveste la Australian Open. Cine e noul ”rege” de la Melbourne, revenind formidabil de

Novak Djokovic - Daniil Medvedev 7-5, 6-2, 6-2 Video Online în finala  Australian Open.
Novak Djokovic - Daniil Medvedev 7-5, 6-2, 6-2 Video Online în finala Australian Open.

Avem set decisiv în cea de-a doua semifinală de la Australian Open! Luptă  eroică între Zverev și Medvedev
Avem set decisiv în cea de-a doua semifinală de la Australian Open! Luptă eroică între Zverev și Medvedev

Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce  Naomi Osaka s-a retras | Digi24
Simona Halep, în finală la Melbourne. Își știe deja adversara, după ce Naomi Osaka s-a retras | Digi24

Australian Open, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, învins de Zverev în 4  seturi. Tabloul complet al semifinalelor - Fanatik.ro
Australian Open, sferturi de finală. Carlos Alcaraz, învins de Zverev în 4 seturi. Tabloul complet al semifinalelor - Fanatik.ro

S-a stabilit finala feminină la Australian Open: ce premiere vor fi la  Melbourne
S-a stabilit finala feminină la Australian Open: ce premiere vor fi la Melbourne

Tenis: Novak Djokovic, calificat în sferturile de finală la Australian Open  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Novak Djokovic, calificat în sferturile de finală la Australian Open | AGERPRES • Actualizează lumea.

Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând!  Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng - Antena Sport
Aryna Sabalenka a câştigat Australian Open, pentru al doilea an la rând! Victorie fără emoţii în finala cu Qinwen Zheng - Antena Sport