Home

sferic pix Mizerie meci halep live buruiană Urcați și coborâți Răsucit

SIMONA HALEP - PAULA BADOSA ONLINE STREAM 6-1, 4-6, 3-6. Simona Halep a  pierdut primul meci de la revenirea în circuitul WTA
SIMONA HALEP - PAULA BADOSA ONLINE STREAM 6-1, 4-6, 3-6. Simona Halep a pierdut primul meci de la revenirea în circuitul WTA

simona halep live - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
simona halep live - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Halep - Rybakina 7-6, 4-6, 6-3: Simona Halep, în optimile US Open după o  victorie ireală! Când va juca următorul meci | Sport.ro
Halep - Rybakina 7-6, 4-6, 6-3: Simona Halep, în optimile US Open după o victorie ireală! Când va juca următorul meci | Sport.ro

LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul  Halep pregătit de luptă UPDATE
LIVE SCOR Simona Halep - Yulia Putintseva! Meci nebun la Roma! Uraganul Halep pregătit de luptă UPDATE

Simona Halep, învinsă La Miami Open De Paula Badosa, în Primul Meci De  Revenire După Suspendare | Libertatea
Simona Halep, învinsă La Miami Open De Paula Badosa, în Primul Meci De Revenire După Suspendare | Libertatea

Simona Halep, Despre Primul Meci Jucat După 569 De Zile: „Știam Că Va Fi  Greu, Dar în Cele Din Urmă A Fost Bine”. Ce A Spus Despre Mouratoglou |  Libertatea
Simona Halep, Despre Primul Meci Jucat După 569 De Zile: „Știam Că Va Fi Greu, Dar în Cele Din Urmă A Fost Bine”. Ce A Spus Despre Mouratoglou | Libertatea

LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la  capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro
LIVE BLOG | Simona Halep, eliminată la WTA Montreal de Danielle Collins, la capătul unui meci nebun: 6-2, 4-6, 4-6 | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei -  Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversara din optimi de la Toronto! Ora disputei - Eurosport

Simona Halep - Barbora Strycova, LIVE 06:00 | Sport.ro

Simona Halep live | Digi24

Simona Halep a pierdut primul meci oficial pe care l-a disputat după 18  luni, la Miami Open
Simona Halep a pierdut primul meci oficial pe care l-a disputat după 18 luni, la Miami Open

Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina  Svitolina
Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open 2021. Urmează meci cu Elina Svitolina

Simona Halep – Paula Badosa 6-1, 4-6, 3-6! Înfrângere la revenirea în  circuitul WTA. "Simo" s-a oprit în primul tur la Miami Open - Antena Sport
Simona Halep – Paula Badosa 6-1, 4-6, 3-6! Înfrângere la revenirea în circuitul WTA. "Simo" s-a oprit în primul tur la Miami Open - Antena Sport

Halep – Cîrstea, LIVE la Indian Wells. Meci uriaş pentru România. Rezultat  final pe DCNews | DCNews
Halep – Cîrstea, LIVE la Indian Wells. Meci uriaş pentru România. Rezultat final pe DCNews | DCNews

Simona Halep, înfrângere la Miami în primul meci de la revenirea în  turneele de tenis – Ziarul de Gardă
Simona Halep, înfrângere la Miami în primul meci de la revenirea în turneele de tenis – Ziarul de Gardă

LIVE SCOR! Simona Halep - Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma!  Meci nebun pentru Uraganul Halep
LIVE SCOR! Simona Halep - Garbine Muguruza, prima semifinală de la Roma! Meci nebun pentru Uraganul Halep

SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 2-6, 6-3, 6-2 LIVE VIDEO ONLINE  STREAMING DIGI SPORT. Meci pentru sferturi la Indian Wells
SIMONA HALEP - MARKETA VONDROUSOVA 2-6, 6-3, 6-2 LIVE VIDEO ONLINE STREAMING DIGI SPORT. Meci pentru sferturi la Indian Wells

Simona Halep - Kristina Mladenovic, 6-3, 6-1, în semifinala Fed Cup 2019.  Meci ușor pentru Halep | Digi24
Simona Halep - Kristina Mladenovic, 6-3, 6-1, în semifinala Fed Cup 2019. Meci ușor pentru Halep | Digi24

Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, turul 1 WTA Miami 2024. S-a  anunțat ora de start pentru primul meci al româncei după suspendare -  Fanatik.ro
Când se joacă Simona Halep - Paula Badosa, turul 1 WTA Miami 2024. S-a anunțat ora de start pentru primul meci al româncei după suspendare - Fanatik.ro

SIMONA HALEP E IN OPTIMI LA MELBOURNE dupa 6-1, 6-4 cu Yulia Putintseva: cu  cine va juca urmatorul meci | Sport.ro
SIMONA HALEP E IN OPTIMI LA MELBOURNE dupa 6-1, 6-4 cu Yulia Putintseva: cu cine va juca urmatorul meci | Sport.ro

Simona Halep pierde cu Paula Badosa, după un start fantastic în primul meci  după scandalul de dopaj - spotmedia.ro
Simona Halep pierde cu Paula Badosa, după un start fantastic în primul meci după scandalul de dopaj - spotmedia.ro

Video | LIVE VIDEO Simona Halep - Viktoria Kuzmova (13:00, Digi Sport 1)

Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul  doi | DCNews
Simona Halep - Yulia Putintseva LIVE SCORE în sferturi. S-A RETRAS în setul doi | DCNews

Simona Halep – Paula Badosa LIVE VIDEO, 20:00, Digi Sport 2 | Prima  confruntare dintre cele două sportive
Simona Halep – Paula Badosa LIVE VIDEO, 20:00, Digi Sport 2 | Prima confruntare dintre cele două sportive

LIVE BLOG | Simona Halep s-a calificat în optimi la Cincinnati. Revenire  importantă într-un meci
LIVE BLOG | Simona Halep s-a calificat în optimi la Cincinnati. Revenire importantă într-un meci