Gând Delegație explozie meciul dinamo echilibru aplica vertical

Meciul Dinamo - Oțelul, mai important decât orice - Viaţa Liberă Galaţi

Amenzi de circa 80.000 de lei după incidentele de la meciul Dinamo - UTA  Arad
Amenzi de circa 80.000 de lei după incidentele de la meciul Dinamo - UTA Arad

Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat |  Sport.ro
Dinamo București - Petrolul Ploiești 1-1 | Egal, după un meci echilibrat | Sport.ro

Dinamo a anunțat pe ce stadion se va disputa meciul cu Rapid

Faza controversată care a decis meciul Dinamo - Petrolul 1-1. Horaţiu  Feşnic a avut nevoie de 10 minute pentru a acorda penalty! - Antena Sport
Faza controversată care a decis meciul Dinamo - Petrolul 1-1. Horaţiu Feşnic a avut nevoie de 10 minute pentru a acorda penalty! - Antena Sport

Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 3-0, în Liga II. Meciul, marcat  de incidente. Dinamoviştii mai speră la promovarea directă | News.ro
Dinamo a câştigat derbiul cu Steaua, scor 3-0, în Liga II. Meciul, marcat de incidente. Dinamoviştii mai speră la promovarea directă | News.ro

Dinamo a anunțat pe ce stadion se va juca meciul cu Farul. ”Un gest  fair-play care poate mobiliza multe altele” - Playsport
Dinamo a anunțat pe ce stadion se va juca meciul cu Farul. ”Un gest fair-play care poate mobiliza multe altele” - Playsport

Unde se va juca meciul Dinamo - Petrolul. Biletele se vând deja ca pâinea  caldă
Unde se va juca meciul Dinamo - Petrolul. Biletele se vând deja ca pâinea caldă

Un stadion plin la meciul cu Dinamo! – CS Minaur Baia Mare

Se poate ajunge la pierderea jocului”! Dinamo a reacționat oficial după  incidentele de la meciul cu FC Hermannstadt | Sport.ro
Se poate ajunge la pierderea jocului”! Dinamo a reacționat oficial după incidentele de la meciul cu FC Hermannstadt | Sport.ro

Bilete la meciul DINAMO-CFR! Prețurile tichetelor și programul caselor de  bilete - Dinamo1948
Bilete la meciul DINAMO-CFR! Prețurile tichetelor și programul caselor de bilete - Dinamo1948

Meci Baraj FC UNIVERSITATEA Cluj - Dinamo Bucuresti

Arena Națională a fost în flăcări! Au zburat sute de torțe la Dinamo - CSA  Steaua! Meciul a fost oprit | Sport.ro
Arena Națională a fost în flăcări! Au zburat sute de torțe la Dinamo - CSA Steaua! Meciul a fost oprit | Sport.ro

Dinamo - Rapid 1-2, în derby-ul rundei din Superligă. Burmaz a dat lovitura  în minutul 90
Dinamo - Rapid 1-2, în derby-ul rundei din Superligă. Burmaz a dat lovitura în minutul 90

Meciul Steaua-Dinamo, întrerupt după ce fanii au aruncat torțe pe teren.  Jandarmeria a anunțat că au fost întocmite 10 dosare penale | Digi24
Meciul Steaua-Dinamo, întrerupt după ce fanii au aruncat torțe pe teren. Jandarmeria a anunțat că au fost întocmite 10 dosare penale | Digi24

VIDEO Bătaie generală, pe străzi și stadion, la meciul Dinamo - UTA.  „Câinii” au câștigat cu 1-0 | Newsweek Romania
VIDEO Bătaie generală, pe străzi și stadion, la meciul Dinamo - UTA. „Câinii” au câștigat cu 1-0 | Newsweek Romania

Presată de timp, Dinamo a anunțat unde se va juca meciul cu Farul Constanța  - HotNews.ro
Presată de timp, Dinamo a anunțat unde se va juca meciul cu Farul Constanța - HotNews.ro

Dinamo-Petrolul 1-1! - Pastila de sport

Trebuie să mergem înainte, iar meciul... - Dinamo Bucuresti | Facebook

Dinamo Bucuresti | Bucharest

Toate biletele la meciul Dinamo Bucureşti – Politehnica Timişoara, vândute  în 24 de ore!
Toate biletele la meciul Dinamo Bucureşti – Politehnica Timişoara, vândute în 24 de ore!

Dinamo, părăsită de suporteri la meciul cu FC U Craiova? Câte bilete au  fost vândute pentru partida de pe Arena Națională
Dinamo, părăsită de suporteri la meciul cu FC U Craiova? Câte bilete au fost vândute pentru partida de pe Arena Națională

Meciul Dinamo - Farul, în pericol de a fi amânat! Partida nu se poate juca  pe Arcul de Triumf - Eurosport
Meciul Dinamo - Farul, în pericol de a fi amânat! Partida nu se poate juca pe Arcul de Triumf - Eurosport

A fost stabilit stadionul pe care se va disputa meciul Dinamo – FCSB. În ce  dată se vor duela cele două – Doar Dinamo
A fost stabilit stadionul pe care se va disputa meciul Dinamo – FCSB. În ce dată se vor duela cele două – Doar Dinamo