Etapă declara Răspunde rezultat craiova sepsi Efectuarea glonţ Maimuţă

Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova 1-3, în etapa 24 din SuperLiga.  Oltenii ies din criză și țin de locul în play-off. Cum arată clasamentul -  Fanatik.ro
Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova 1-3, în etapa 24 din SuperLiga. Oltenii ies din criză și țin de locul în play-off. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

U Craiova - Sepsi 1-1. Niczuly, eroul covăsnenilor! A apărat un penalty și  elevii lui Grozavu obțin 1 punct în Bănie - Fanatik.ro
U Craiova - Sepsi 1-1. Niczuly, eroul covăsnenilor! A apărat un penalty și elevii lui Grozavu obțin 1 punct în Bănie - Fanatik.ro

Sepsi Sf. Gheorghe - FC U Craiova 4-0. Mai rău ca la „masa verde”!  Clasamentul
Sepsi Sf. Gheorghe - FC U Craiova 4-0. Mai rău ca la „masa verde”! Clasamentul

CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj!  Clasamentul LIVE în Liga 1
CS Universitatea Craiova - Sepsi 0-0 » Egal pentru FCSB și CFR Cluj! Clasamentul LIVE în Liga 1

Criza totala la Craiova! Oltenii, invinsi de Sepsi si fara gol marcat in  noul sezon: Sepsi 1-0 Craiova | Sport.ro
Criza totala la Craiova! Oltenii, invinsi de Sepsi si fara gol marcat in noul sezon: Sepsi 1-0 Craiova | Sport.ro

FC U Craiova - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1, în etapa a 15-a din Liga 1

News Alert | Sepsi - U Craiova 1948 se rejoacă. Partida se dispută din  primul minut. Comunicatul LPF
News Alert | Sepsi - U Craiova 1948 se rejoacă. Partida se dispută din primul minut. Comunicatul LPF

FC U Craiova 1948 - Sepsi OSK. Deschis oricărui rezultat - Avancronică - LPF

Universitatea Craiova - Sepsi OSK 2-2 | Continuă 'complexul' Sepsi !  Spectacol în Bănie: echipa lui Balint a condus, dar covăsnenii au revenit!  | Sport.ro
Universitatea Craiova - Sepsi OSK 2-2 | Continuă 'complexul' Sepsi ! Spectacol în Bănie: echipa lui Balint a condus, dar covăsnenii au revenit! | Sport.ro

Moment rar în fotbalul românesc, la Universitatea Craiova - Sepsi

FC U Craiova - Sepsi 2-1, etapa a 17-a din SuperLiga României. Constantino,  prima victorie pe banca oltenilor. Ciobotariu tremură - Playsport
FC U Craiova - Sepsi 2-1, etapa a 17-a din SuperLiga României. Constantino, prima victorie pe banca oltenilor. Ciobotariu tremură - Playsport

A rămas ca înainte! Sepsi și FCU Craiova au pierdut, iar calificarea în  play-off se joacă în meciul direct - Eurosport
A rămas ca înainte! Sepsi și FCU Craiova au pierdut, iar calificarea în play-off se joacă în meciul direct - Eurosport

CSU Craiova iese din criză cu Sepsi! Seria uluitoare a lui Liviu  Ciobotariu, întreruptă. Clasamentul ACUM
CSU Craiova iese din criză cu Sepsi! Seria uluitoare a lui Liviu Ciobotariu, întreruptă. Clasamentul ACUM

Sepsi Sf. Gheorghe - Universitatea Craiova, Live Video Online

CFR - Farul 1-2 şi CSU Craiova - Sepsi 0-1. CFR obţine, cu mari emoţii,  calificarea la barajul pentru Conference League - Playsport
CFR - Farul 1-2 şi CSU Craiova - Sepsi 0-1. CFR obţine, cu mari emoţii, calificarea la barajul pentru Conference League - Playsport

FC U Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 2-1, în etapa 17 din SuperLiga. Oltenii  dau lovitura în prelungiri. Clasamentul actualizat - Fanatik.ro
FC U Craiova - Sepsi Sf. Gheorghe 2-1, în etapa 17 din SuperLiga. Oltenii dau lovitura în prelungiri. Clasamentul actualizat - Fanatik.ro

Video | Sepsi - Universitatea Craiova 1-3. Oltenii au ”spart gheața” în  2024. ”Remontada” la Sfântu Gheorghe
Video | Sepsi - Universitatea Craiova 1-3. Oltenii au ”spart gheața” în 2024. ”Remontada” la Sfântu Gheorghe

FCU Craiova - Sepsi 2-1. Dramatism în Bănie! Gol în minutul 90+2. Oltenii,  la prima victorie după 7 etape - Antena Sport
FCU Craiova - Sepsi 2-1. Dramatism în Bănie! Gol în minutul 90+2. Oltenii, la prima victorie după 7 etape - Antena Sport

VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Final dramatic de meci: gazdele  au lovit de două ori bara. Vătăjelu a marcat
VIDEO | Sepsi - Universitatea Craiova 0-1. Final dramatic de meci: gazdele au lovit de două ori bara. Vătăjelu a marcat

Universitatea Craiova rezistă cu un om mai puțin și câștigă cu Sepsi |  Flashscore.ro
Universitatea Craiova rezistă cu un om mai puțin și câștigă cu Sepsi | Flashscore.ro

LIVE VIDEO | Sepsi - FC U Craiova, vineri, de la 18:30, în direct, pe Prima  Sport 2 şi online pe platforma PrimaPlay.ro. Debutul lui Nicolae Dică pe  banca oltenilor
LIVE VIDEO | Sepsi - FC U Craiova, vineri, de la 18:30, în direct, pe Prima Sport 2 şi online pe platforma PrimaPlay.ro. Debutul lui Nicolae Dică pe banca oltenilor

Universitatea Craiova - Sepsi 0-1 Ștefănescu marchează în ultimul minut de  joc. Oltenii ratează barajul de Conference League | Sport.ro
Universitatea Craiova - Sepsi 0-1 Ștefănescu marchează în ultimul minut de joc. Oltenii ratează barajul de Conference League | Sport.ro

Greșeala fatală făcută de Sepsi OSK în duelul cu FC U Craiova pentru  play-off-ul Superligii. „Nu știu dacă au făcut așa...”
Greșeala fatală făcută de Sepsi OSK în duelul cu FC U Craiova pentru play-off-ul Superligii. „Nu știu dacă au făcut așa...”