pietriş gest Freca rezultat liverpool roma Interzice Fanatic Cerc

Thriller pe Anfield! Liverpool are nevoie de o minune pentru a mai prinde  Champions League | Sport.ro
Thriller pe Anfield! Liverpool are nevoie de o minune pentru a mai prinde Champions League | Sport.ro

Victorii la scor pentru Liverpool, Roma și Marseille, în turul optimilor  UEL! Rezultatele serii - Eurosport
Victorii la scor pentru Liverpool, Roma și Marseille, în turul optimilor UEL! Rezultatele serii - Eurosport

Cele mai bune rezultate europene obţinute de CFR Cluj în deplasare!  Victoriile istorice cu AS Roma, Manchester United sau Celtic + cum uimeau  clujenii în 2005! VIDEO - Fanatik.ro
Cele mai bune rezultate europene obţinute de CFR Cluj în deplasare! Victoriile istorice cu AS Roma, Manchester United sau Celtic + cum uimeau clujenii în 2005! VIDEO - Fanatik.ro

Europa League | Liverpool câștigă cu 2-0. Slavia Praga și AS Roma, victorii  la scor. Toate rezultatele serii - Eurosport
Europa League | Liverpool câștigă cu 2-0. Slavia Praga și AS Roma, victorii la scor. Toate rezultatele serii - Eurosport

Liverpool, "instrucție" cu Sparta Praga în optimile Europa League. De 53 de  ani nu s-a mai întâmplat așa ceva în Europa - Eurosport
Liverpool, "instrucție" cu Sparta Praga în optimile Europa League. De 53 de ani nu s-a mai întâmplat așa ceva în Europa - Eurosport

Rezultate spectaculoase în Europa League și Conference League

Liga Europa: Egal la Baku, victorii la scor pentru Roma şi Liverpool |  News.ro
Liga Europa: Egal la Baku, victorii la scor pentru Roma şi Liverpool | News.ro

Liverpool, victorie la scor de tenis! Calificare dramatică reuşită de  Leverkusen! Rezultatele serii din Europa - Antena Sport
Liverpool, victorie la scor de tenis! Calificare dramatică reuşită de Leverkusen! Rezultatele serii din Europa - Antena Sport

Roma e Liverpool vazhdojnë me fitore në Ligën e Evropës – Lajmi.net

LIGA CAMPIONILOR. Rezultate greu de crezut, la finalul meciurilor Liverpool  - Manchester City și Barcelona - Roma. INCIDENTE GRAVE înregistrate în  Anglia - Evenimentul Zilei
LIGA CAMPIONILOR. Rezultate greu de crezut, la finalul meciurilor Liverpool - Manchester City și Barcelona - Roma. INCIDENTE GRAVE înregistrate în Anglia - Evenimentul Zilei

UEFA Europa League: Liverpool, Roma și Leverkusen, punctaj

Liverpool a făcut instrucție cu City. Barcelona a învins clar Roma, dar  Messi n-a marcat
Liverpool a făcut instrucție cu City. Barcelona a învins clar Roma, dar Messi n-a marcat

Grupele Europa League. Liverpool - Toulouse 5-1, AS Roma - Slavia Praga  2-0, Brighton - Ajax 2-0. Toate rezultatele sunt aici - Antena Sport
Grupele Europa League. Liverpool - Toulouse 5-1, AS Roma - Slavia Praga 2-0, Brighton - Ajax 2-0. Toate rezultatele sunt aici - Antena Sport

VIDEO. Roma a scris istorie, întorcând rezultatul de 4-1 și eliminând-o pe  Barcelona din
VIDEO. Roma a scris istorie, întorcând rezultatul de 4-1 și eliminând-o pe Barcelona din

Liverpool, scor record în Premier League: 9-0 vs Bournemouth - HotNews.ro

Roma vs Liverpool live score, H2H and lineups | Sofascore

Liverpool FC - Wikipedia

Liverpool 5-2 Roma - BBC Sport

Rezultatele serii în grupele Europa League și Conference League: Liverpool,  înfrângere surprinzătoare cu Toulouse! Un jucător român, eliminat în  minutul 13, iar Răzvan Lucescu a calificat-o pe PAOK în primăvara europeană
Rezultatele serii în grupele Europa League și Conference League: Liverpool, înfrângere surprinzătoare cu Toulouse! Un jucător român, eliminat în minutul 13, iar Răzvan Lucescu a calificat-o pe PAOK în primăvara europeană

Returul „optimilor” Europa League. Liverpool, victorie la scor. Villarreal  și AC Milan câștigă fără emoții: ce rezultate s-au mai înregistrat -  Fanatik.ro
Returul „optimilor” Europa League. Liverpool, victorie la scor. Villarreal și AC Milan câștigă fără emoții: ce rezultate s-au mai înregistrat - Fanatik.ro

Liverpool întoarce după pauză rezultatul / Victorie grea pentru AS Roma în  Moldova | Flashscore.ro
Liverpool întoarce după pauză rezultatul / Victorie grea pentru AS Roma în Moldova | Flashscore.ro