Handbal masculin, CE: Campioana olimpică Franţa, elimină în semifinale  Suedia, deţinătoarea titlului european | News.ro
Handbal masculin, CE: Campioana olimpică Franţa, elimină în semifinale Suedia, deţinătoarea titlului european | News.ro

Handbal: Suedia şi Danemarca au debutat fără emoţii la EURO 2024 | AGERPRES  • Actualizează lumea.
Handbal: Suedia şi Danemarca au debutat fără emoţii la EURO 2024 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Naționala care a eliminat România de la Campionatul Mondial de handbal  feminin, demolată în sferturile de finală
Naționala care a eliminat România de la Campionatul Mondial de handbal feminin, demolată în sferturile de finală

CM handbal feminin: Suedia s-a calificat în semifinale – Victorie în fața  Germaniei - HotNews.ro
CM handbal feminin: Suedia s-a calificat în semifinale – Victorie în fața Germaniei - HotNews.ro

România - Suedia 30-34 | 'Tricolorele' ratează șansa de a încheia CM din  Spania în Top 10! | Sport.ro
România - Suedia 30-34 | 'Tricolorele' ratează șansa de a încheia CM din Spania în Top 10! | Sport.ro

Suedia face senzație la Campionatul Mondial de Handbal Masculin din 2021:  S-a calificat în prima finală după o pauză de 20 de ani, la capătul unui  meci „uriaș” cu Franța
Suedia face senzație la Campionatul Mondial de Handbal Masculin din 2021: S-a calificat în prima finală după o pauză de 20 de ani, la capătul unui meci „uriaș” cu Franța

Video | CE de handbal masculin | Suedia, noua campioană a Europei! Nordicii  au învins Spania în ultimele clipe
Video | CE de handbal masculin | Suedia, noua campioană a Europei! Nordicii au învins Spania în ultimele clipe

Ce rezultate au fost sâmbătă la Euro 2022 la handbal masculin

Suedia și Spania, aproape de sferturi la CM de handbal | Flashscore.ro

România, învinsă de Suedia cu 22-34, la Campionatul Mondial de handbal  feminin
România, învinsă de Suedia cu 22-34, la Campionatul Mondial de handbal feminin

Știm cum arată semifinalele Campionatului Mondial la handbal feminin. Suedia  și Danemarca, ultimele calificate - Eurosport
Știm cum arată semifinalele Campionatului Mondial la handbal feminin. Suedia și Danemarca, ultimele calificate - Eurosport

Danemarca se impune în finala mică de la Campionatul Mondial! Victorie la  un gol cu Suedia - Eurosport
Danemarca se impune în finala mică de la Campionatul Mondial! Victorie la un gol cu Suedia - Eurosport

Ungaria, OUT de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Suedia, pe val +  Cine se mai luptă pentru calificarea în sferturi | Sport.ro
Ungaria, OUT de la Campionatul Mondial de handbal feminin. Suedia, pe val + Cine se mai luptă pentru calificarea în sferturi | Sport.ro

Suedia e noua regină a handbalului masculin european – Handbal Mania

Suedia e noua campioană europeană la handbal masculin. A răpus Spania,  27-26, la finele unui meci dramatic | Sport.ro
Suedia e noua campioană europeană la handbal masculin. A răpus Spania, 27-26, la finele unui meci dramatic | Sport.ro

Scandal uriaș la Campionatul European de handbal, după Suedia - Franța: "Un  furt.. e scandalos" - Eurosport
Scandal uriaș la Campionatul European de handbal, după Suedia - Franța: "Un furt.. e scandalos" - Eurosport

Video | CM de handbal feminin | Viitoarea adversară a României, Suedia, a  remizat cu Norvegia. Serbia - Franța 19-22. Rezultate și clasamente
Video | CM de handbal feminin | Viitoarea adversară a României, Suedia, a remizat cu Norvegia. Serbia - Franța 19-22. Rezultate și clasamente

Suedia, în finala Campionatului European de handbal masculin! Spectacol  total la Budapesta
Suedia, în finala Campionatului European de handbal masculin! Spectacol total la Budapesta

Scandal uriaș, după ce Franța a învins dramatic Suedia și s-a calificat în  finala Campionatului European de handbal masculin. Forul european a deschis  o anchetă, după un gol controversat. Video - Playsport
Scandal uriaș, după ce Franța a învins dramatic Suedia și s-a calificat în finala Campionatului European de handbal masculin. Forul european a deschis o anchetă, după un gol controversat. Video - Playsport

Se știu semifinalele de la Campionatul Mondial de handbal feminin

România la Campionatul Mondial de Handbal Feminin. Grupa "tricolorelor",  program complet, transmisiuni, rezultate și clasamente actualizate | Handbal  | iAM SPORT
România la Campionatul Mondial de Handbal Feminin. Grupa "tricolorelor", program complet, transmisiuni, rezultate și clasamente actualizate | Handbal | iAM SPORT

Handbal masculin: Suedia, medalie de bronz la Campionatul European, după  finala mică cu Germania | News.ro
Handbal masculin: Suedia, medalie de bronz la Campionatul European, după finala mică cu Germania | News.ro