Inceputul Brut presupune scor cupa romaniei Ridicațivă dacă despartire

Ripensia Timișoara - Dinamo 0-1 în Cupa României. „Câinii”, în „optimi”!

Universitatea Craiova şi FC Voluntari s-au calificat în sferturile Cupei  României! Farul a fost făcută praf în Oltenia, scor 4-0
Universitatea Craiova şi FC Voluntari s-au calificat în sferturile Cupei României! Farul a fost făcută praf în Oltenia, scor 4-0

Sepsi a câștigat Cupa României cu o victorie după 14 penalty-uri. Scor  final Sepsi - U Cluj 0-0 (5-4 d.l.d.) - B1TV.ro
Sepsi a câștigat Cupa României cu o victorie după 14 penalty-uri. Scor final Sepsi - U Cluj 0-0 (5-4 d.l.d.) - B1TV.ro

Ultimele trei meciuri din etapa 1 a grupelor Cupei României

Boc și-a anulat programul de la Bruxelles pentru a vedea finala din Cupa  României: „Categoric mi-am anulat totul” - Ştiri de Cluj
Boc și-a anulat programul de la Bruxelles pentru a vedea finala din Cupa României: „Categoric mi-am anulat totul” - Ştiri de Cluj

Fotbal. Cupa României / Un scor istoric pentru fotbalul județean |  hunedoaraplus.ro
Fotbal. Cupa României / Un scor istoric pentru fotbalul județean | hunedoaraplus.ro

ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins,  victorie în prelungiri | DCNews
ASTRA - VIITORUL scor final | Finală Cupa României 2019. Meci incins, victorie în prelungiri | DCNews

Rezultate Cupa României - scoruri Fotbal România - Flashscore.ro

Video | Cupa Romaniei | Sepsi, victorie la scor cu FC Voluntari! Spectacol  la Unirea Slobozia - Dinamo
Video | Cupa Romaniei | Sepsi, victorie la scor cu FC Voluntari! Spectacol la Unirea Slobozia - Dinamo

Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după  prelungiri
Cupa României, rezultate. CS Hunedoara 3 - 5 FCSB scor final, după prelungiri

Video | Cupa României, etapa 1 | Tunari - Universitatea Craiova 1-1,  Hermannstadt - Sepsi 1-1, FC Bihor - FCSB 0-2
Video | Cupa României, etapa 1 | Tunari - Universitatea Craiova 1-1, Hermannstadt - Sepsi 1-1, FC Bihor - FCSB 0-2

Video | Cupa României | FCSB, remiză cu Oțelul. CFR, victorie la scor cu  Dumbrăvița. Toate rezultatele
Video | Cupa României | FCSB, remiză cu Oțelul. CFR, victorie la scor cu Dumbrăvița. Toate rezultatele

Cupa României: Rapid învinge în deplasare la FC Botoșani cu 3-1/ Toate cele  trei meciuri de joi s-au terminat cu același scor
Cupa României: Rapid învinge în deplasare la FC Botoșani cu 3-1/ Toate cele trei meciuri de joi s-au terminat cu același scor

Cupa României – sferturi: Universitatea Craiova, eliminată de Oţelul  Galaţi, scor 0-1 după prelungiri | News.ro
Cupa României – sferturi: Universitatea Craiova, eliminată de Oţelul Galaţi, scor 0-1 după prelungiri | News.ro

Cupa României - Știri, rezultate, program, clasament și informații despre  competiția de fotbal Cupa României | iAM SPORT
Cupa României - Știri, rezultate, program, clasament și informații despre competiția de fotbal Cupa României | iAM SPORT

Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari 2-1, în finala Cupei României: progresul  formației covăsnene
Sepsi Sf. Gheorghe - FC Voluntari 2-1, în finala Cupei României: progresul formației covăsnene

Cupa României: CSA Steaua şi Rapid Bucureşti au remizat, scor 0-0 - PS News

Fortuna nu a avut milă. Scor de maidan în Cupa României

CUPA ROMANIEI | Seara istorica pentru fotbalul romanesc: FCSB si Dinamo,  eliminate in aceeasi seara!! AICI TOATE ECHIPELE CALIFICATE SI REZULTATELE  COMPLETE | Sport.ro
CUPA ROMANIEI | Seara istorica pentru fotbalul romanesc: FCSB si Dinamo, eliminate in aceeasi seara!! AICI TOATE ECHIPELE CALIFICATE SI REZULTATELE COMPLETE | Sport.ro

Cupa României: CSA Steaua, scor 1-3 cu Universitatea Cluj | News.ro

DINAMO a învins RAPID, scor 1-0, şi a câştigat CUPA ROMÂNIEI - GALERIE FOTO

Victorie la scor pentru Oțelul în primul meci din grupele Cupei României  Betano - Onlinesport.ro
Victorie la scor pentru Oțelul în primul meci din grupele Cupei României Betano - Onlinesport.ro

CUPA ROMÂNIEI | Trei surprize dinspre Liga 2, iar Dinamo elimină cu scor de  neprezentare câștigătoarea din 2019! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI | Trei surprize dinspre Liga 2, iar Dinamo elimină cu scor de neprezentare câștigătoarea din 2019! | Federația Română de Fotbal