Berri A vedea printre Elastic turneul tenis roma spre exil Ce drăguț Aoleu

Turneul de tenis de la Roma ar putea avea loc în septembrie

Turneul De Tenis De La Roma 2019 | Libertatea

Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de  meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport
Swiatek - Jabeur, marea finală de la Roma! Tunisianca a salvat minge de meci cu Daria Kasatkina în semifinale - Eurosport

Surpriza anului în tenis! Carlos Alcaraz, eșec istoric la Roma

Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit  într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24
Iga Swiatek (20 ani) a câștigat turneul de la Roma cu un scor rar întâlnit într-o finală. Karolina Pliskova, lăsată fără replică | Digi24

wta roma - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Surpriză uriașă la turneul de la Roma. Una dintre marile favorite, trimisă  acasă de o jucătoare
Surpriză uriașă la turneul de la Roma. Una dintre marile favorite, trimisă acasă de o jucătoare

RoZoom Press: La turneul de tenis de la Roma, pentru a susține România (și  Italia!)
RoZoom Press: La turneul de tenis de la Roma, pentru a susține România (și Italia!)

Turneul de la Roma, adevărat coșmar pentru favorite! 12 capi de serie din  16, OUT înaintea
Turneul de la Roma, adevărat coșmar pentru favorite! 12 capi de serie din 16, OUT înaintea

Starurile din WTA, puse pe jar! Controversa inegalității premiilor în bani  ia amploare la Roma - Eurosport
Starurile din WTA, puse pe jar! Controversa inegalității premiilor în bani ia amploare la Roma - Eurosport

Nu mă mai arbitrezi tu în veci!” Jelena Ostapenko, derapaj comportamental  afișat în turneul de la Roma | Sport.ro
Nu mă mai arbitrezi tu în veci!” Jelena Ostapenko, derapaj comportamental afișat în turneul de la Roma | Sport.ro

Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal  la Foro Italico pentru româncă - Eurosport
Simona Halep și-a aflat adversarele la turneul de la Roma! Traseu infernal la Foro Italico pentru româncă - Eurosport

Holger Rune produce surpriza și îl elimină pe Novak Djokovic din turneul de  la Roma | Flashscore.ro
Holger Rune produce surpriza și îl elimină pe Novak Djokovic din turneul de la Roma | Flashscore.ro

Gabriela Ruse părăsește turneul de la Roma în turul doi - spotmedia.ro

Simona Halep și-a Aflat Adversarele De La Roma. Toate Jucătoarele Din Top  20 WTA S-au înscris La Turneu | Libertatea
Simona Halep și-a Aflat Adversarele De La Roma. Toate Jucătoarele Din Top 20 WTA S-au înscris La Turneu | Libertatea

Mesajul postat de Sorana Cîrstea, după ce a fost eliminată de la Roma: "Nu  a fost niciodată turneul meu!" - Antena Sport
Mesajul postat de Sorana Cîrstea, după ce a fost eliminată de la Roma: "Nu a fost niciodată turneul meu!" - Antena Sport

Tenis: Elena Rîbakina a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Elena Rîbakina a câştigat turneul WTA 1.000 de la Roma | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep se retrage din turneul WTA de la Roma. Vezi de ce. | Sport |  Radio România Actualitați
Simona Halep se retrage din turneul WTA de la Roma. Vezi de ce. | Sport | Radio România Actualitați

Turneul de tenis de la Roma s-ar putea desfășura în luna septembrie

Tenis: Turneul de la Roma trebuie să ofere premii egale pentru bărbaţi şi  femei, afirmă Ons Jabeur | AGERPRES • Actualizează lumea.
Tenis: Turneul de la Roma trebuie să ofere premii egale pentru bărbaţi şi femei, afirmă Ons Jabeur | AGERPRES • Actualizează lumea.

Simona Halep debutează marți la turneul de la Roma! Ora de start a meciului  de la Foro Italico - Eurosport
Simona Halep debutează marți la turneul de la Roma! Ora de start a meciului de la Foro Italico - Eurosport