carte broșată Sticker limite u cluj astra cupa romaniei cometariu Comerciant călător Știri de ultimă oră

AUDIO | ASU Politehnica – Astra și „U” Cluj – UTA, în optimile de finală  ale Cupei
AUDIO | ASU Politehnica – Astra și „U” Cluj – UTA, în optimile de finală ale Cupei

Cupa României | U Cluj - CFR Cluj 1-1. Remiză în Ardeal! Petrolul - Sepsi  1-3. Covăsnenii au răpus "lupii". Cum arată grupele, după prima etapă -  Antena Sport
Cupa României | U Cluj - CFR Cluj 1-1. Remiză în Ardeal! Petrolul - Sepsi 1-3. Covăsnenii au răpus "lupii". Cum arată grupele, după prima etapă - Antena Sport

CFR Cluj - Astra Giurgiu, în semifinalele Cupei României

Neb"U"nie Astrală!** "U" Cluj a condus cu 3-0 în minutul 8, dar Astra s-a  impus cu 4-3, în prelungiri, în cel mai frumos meci din optimile Cupei |  Liga 2
Neb"U"nie Astrală!** "U" Cluj a condus cu 3-0 în minutul 8, dar Astra s-a impus cu 4-3, în prelungiri, în cel mai frumos meci din optimile Cupei | Liga 2

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

Surpriza de proportii in Cupa! Astra are DOUA echipe in optimi, U Cluj si  CFR au fost eliminate de ploiesteni! Vezi rezultate | Sport.ro
Surpriza de proportii in Cupa! Astra are DOUA echipe in optimi, U Cluj si CFR au fost eliminate de ploiesteni! Vezi rezultate | Sport.ro

Universitatea Craiova a câştigat Cupa României | Sport | Radio România  Actualitați
Universitatea Craiova a câştigat Cupa României | Sport | Radio România Actualitați

Video | VIDEO U Cluj - Astra 3-4. Giurgiuvenii, în sferturile Cupei României

U Cluj pune tunurile pe arbitraj după eliminarea din Cupa României: „O  jignire la adresa competiției”
U Cluj pune tunurile pe arbitraj după eliminarea din Cupa României: „O jignire la adresa competiției”

VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! |  Federația Română de Fotbal
VIDEO | Universitatea Craiova a învins Astra și a câștigat Cupa României! | Federația Română de Fotbal

Sepsi a cucerit Cupa României pentru a doua oară consecutiv. A învins-o pe Universitatea  Cluj la loviturile de departajare | Digi24
Sepsi a cucerit Cupa României pentru a doua oară consecutiv. A învins-o pe Universitatea Cluj la loviturile de departajare | Digi24

VIDEO ǀ FC Botoşani - ”U” Cluj 0-4. ”Şepcile roşii” fac recital şi în Cupă

Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a  pierdut la Oradea. Toate rezultatele
Astra, finalista din sezonul trecut, eliminată din Cupa României! U Cluj a pierdut la Oradea. Toate rezultatele

U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa  o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a  ratat penalty! | Sport.ro
U CLUJ - FCSB 0-1 | Calificarea lui Vlad! FCSB se califica in sferturi dupa o evolutie MAGICA a tanarului portar! Hora a marcat singurul gol, Tanase a ratat penalty! | Sport.ro

Surpriză în Cupa României! Astra Giurgiu, eliminată încă din turul 4 -  Eurosport
Surpriză în Cupa României! Astra Giurgiu, eliminată încă din turul 4 - Eurosport

Steaua e campioana Romaniei. Ros-albastrii au invins pe U Cluj cu 1-0 si  si-au asigurat al 25-lea titlu din istorie - Stirileprotv.ro
Steaua e campioana Romaniei. Ros-albastrii au invins pe U Cluj cu 1-0 si si-au asigurat al 25-lea titlu din istorie - Stirileprotv.ro

Finala Cupei României: Sepsi Sfântu Gheorghe - Universitatea Cluj 0-0, 5-4,  la loviturile de departajare
Finala Cupei României: Sepsi Sfântu Gheorghe - Universitatea Cluj 0-0, 5-4, la loviturile de departajare

U Cluj - Steaua, Braila - Dinamo in 16-imile Cupei Romaniei! Astra a picat  cu Unirea Branceni. Tabloul complet al meciurilor din Cupa | Sport.ro
U Cluj - Steaua, Braila - Dinamo in 16-imile Cupei Romaniei! Astra a picat cu Unirea Branceni. Tabloul complet al meciurilor din Cupa | Sport.ro

Live Text Astra Giurgiu - Universitatea Craiova, în finala Cupei României

Video | 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1, în grupele Cupei. Un autogol a stabilit  scorul final în derby-ul Clujului, jucat după 7 ani și jumătate
Video | 'U' Cluj - CFR Cluj 1-1, în grupele Cupei. Un autogol a stabilit scorul final în derby-ul Clujului, jucat după 7 ani și jumătate

Prima reacție a fotbalistului Valentin Gheorghe, după prostia făcută în  finalul meciului U Cluj – Astra Giurgiu: „Nu mi-am dat seama că sunt în  ofsaid”
Prima reacție a fotbalistului Valentin Gheorghe, după prostia făcută în finalul meciului U Cluj – Astra Giurgiu: „Nu mi-am dat seama că sunt în ofsaid”

Cupa României / Ne îndreptăm spre o finală Astra – Viitorul?

Cupa României - semifinale: Universitatea Cluj - FC UTA Arad 1-0

Universitatea Craiova a câştigat Cupa României! Meci nebun pe Ilie Oană

VIDEO | ”U” Cluj - FC Hermannstadt 1-0. Anselmo aduce calificarea în  minutul 90+2!
VIDEO | ”U” Cluj - FC Hermannstadt 1-0. Anselmo aduce calificarea în minutul 90+2!

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României 2021. Astra Giurgiu a  pierdut în prelungiri | Digi24
Universitatea Craiova a câștigat Cupa României 2021. Astra Giurgiu a pierdut în prelungiri | Digi24